AlfaFOL Reflex AL 150 paroizolační membrána

AlfaFOL Reflex AL 150 paroizolační membrána

Cena bez DPH: 19 Kč
Cena s DPH: 22,99 Kč
M2
skladem
Záruka: 24 měsíců

Parotěsné zábrany AL jsou vícevrstvé polyolefinové střešní folie zpevněné perlinkovou nebo plnou tkaninou se silnou reflexní aluminiovou vrstvou, která příznivě ovlivňuje únik tepla z vnitřního prostoru směrem ven. Slouží jako ochrana tepelné izolace, nebo zcela jako náhrada izolace samotné. Příznivá cena této střešní folie předurčuje její využití v nejrůznějších konstrukcích šikmých i plochých střech. Dodáváme pouze celá balení - role 75m2.


Parotěsné zábrany AL jsou vícevrstvé polyolefinové střešní folie zpevněné perlinkovou nebo plnou tkaninou se silnou reflexní aluminiovou vrstvou, která příznivě ovlivňuje únik tepla z vnitřního prostoru směrem ven. Slouží jako ochrana tepelné izolace, nebo zcela jako náhrada izolace samotné. Příznivá cena této střešní folie předurčuje její využití v nejrůznějších konstrukcích šikmých i plochých střech. 

Parotěsné fólie pak při správném zabudování zabezpečí, aby nedocházelo k navlhání vrstev tepelných izolací, u kterých by pak došlo k podstatnému zvýšení jejich tepelné vodivosti. Zabezpečují tudíž dlouhodobou funkci tepelných izolací a zabraňují vzniku kondenzátů vody v příslušných střešních a stěnových konstrukcích zamezením pronikání interiérových vodních par do oblasti rosného bodu v prostoru tepelných izolací. Dále tím zabezpečují i větrotěsnost konstrukce a zabraňují úniku tepla. Pro nezbytné spojení a napojení parotěsných fólií dodáváme také spojovací lepící pásky.Parotěsné fólie jsou velmi důležitou, neodmyslitelnou součástí například sádrokartonového systému při zateplení, tedy pokud má být zateplení funkční.Parotěsné fólie jsou v samotném zateplení na pozici ochranného faktoru a ten spočívá v tom smyslu, že parotěsné fólie je na ochranu proti vlhkosti, parotěsné fólie jsou jako ochranná vrstva proti vlhkosti pro samotnou použitou tepelnou izolaci - vatu.

Parotěsné fólie chrání tepelnou izolaci před vniknutím vlhkostí a par zevnitř objektu. Parotěsné fólie musí být vkládány těsně před záklopem desek sádrokartonu. Tím je oddělena tepelná izolace vlhkostí a od vlivu vnitřního prostředí objektu, toto je význam parotěsné fólie.1 ROLE = 75 m2 Rozměr : 1500mm x 50m


© 2018 RADIM CHVÁTAL Vytvořilo 4every1 s.r.o.