FAKRO AJP I 78x118

FAKRO AJP I  78x118

Cena bez DPH: 1 578,51 Kč
Cena s DPH: 1 910 Kč
Ks
skladem
Záruka: 24 měsíců
Výrobce: FAKRO

Žaluzie FAKRO AJP lze využít tam, kde je nutný stálý přísun denního světla, přičemž je nutné korigovat úhel a množství světlených paprsků, pronikajících z venku do místnosti. Díky natočení lamel pomocí plastových připínatelných ovladačů lze nastavit směr dopadu světla, nebo jednoduchým stažením lze zcela uvolnit prosklenou plochu střešního okna a umožnit tak neomezený průnik světlených paprsků do interiéru.
Žaluzie FAKRO AJP I dodáváme za základní cenu a pouze v bílé barvě lamel.
Žaluzie FAKRO AJP II - dodáváme s příplatkem za nadstandardní barvu s možností výběru z 29 barevných variant lamel.


Žaluzie FAKRO AJP I a AJP II



Žaluzie AJP představuje všeobecně známý doplněk ke střešním oknům, díky němuž je možno regulovat intenzitu dopadajícího světla v místnosti. Pomocí změny náklonu lamel lze určovat směr dopadu slunečních paprsků a vytvořit tak výjimečnou atmosféru. Žaluzie AJP chrání před slunečním zářením a zároveň je dekorativním doplňkem. Boční hliníkové lišty umožňují důkladněji zatemnít místnost a otočit křídlo okna i při zatažené žaluzii..



Charakteristika




  • možnost regulace směru a intenzity prostupujícího světla pomocí změny náklonu lamel,

  • dekorativní prvek interiéru,

  • částečná redukce nadbytečného tepla v místnosti. Jako ochranu před horkem je nutno použít venkovní markýzu,

  • možnost nastavení rolety v libovolné poloze,

  • ochrana před UV paprsky,

  • poskytuje pocit soukromí pro uživatele a zároveň nesnižuje prostupnost světla.



Ovládání




  • žaluzie AJP s manuálním ovládáním (k ovládání žaluzií AJP u výše osazených oken je určena univerzální ovládací tyč ZST),

  • žaluzie AJP s bezdrátovým systémem Z-Wave ovládaná nástěnným ovládacím panelem nebo dálkovým ovladačem, napájená 12V DC.



Elektrický pohon u žaluzií AJP Z-Wave umožňuje regulovat pouze naklonění lamel. Žaluzie AJP Z-Wave je možno standardně ovládat pouze při zamčeném okně.



AJP I - základní cena s možností pouze bílé barvy lamel - základní cena (trojciferný kód zadejte prosím v objednávce v kolonce poznámky k objednávce)



                   width=



AJP II - nutno počítat s příplatkem za nadstandardní barvu (trojciferný kód zadejte prosím v objednávce v kolonce poznámky k objednávce)




© 2018 RADIM CHVÁTAL Vytvořilo 4every1 s.r.o.