FAKRO ARF I 66x118

FAKRO ARF I  66x118

Cena bez DPH: 1 395,04 Kč
Cena s DPH: 1 688 Kč
Ks
skladem
Záruka: 24 měsíců
Výrobce: FAKRO

Zcela zatemňující roleta ARF se silnou reflexní vrstvou hliníku na exteriérové straně ke snadnému odrazu tepelného i světelného záření. Elegantní boční vedení s možností aretace v jakékoliv pozici. Tento typ temnících rolet se dodává ve 34 barevných provedeních. U ARF I lze využít výběr ze 2 barev, u ARF II lze využít výběr ze 23 různých barev a u ARF III je možnost výběru z 9 různých variant s potisky na povrchu. Roleta poskytuje příjemnou ochranu před přímým slunečním svitem, před světlem i před horkem.


Zcela zatemňující rolety FAKRO ARF I, ARF II a ARF III
Zcela zatemňující roleta FAKRO ARF poskytuje velmi dobrou ochranu před slunečními paprsky. Jejím použitím můžete i při velmi slunných dnech dosáhnout celkového zatemnění místnosti ve chvílích, kdy potřebujete odpočívat a relaxovat. Roleta ARF je vyrobena z elegantního, dekorativního materiálu, který nepropouští světlo a její vnější strana je pokryta antireflexní hliníkovou silnou vrstvou pro účinné odrážení slunečního světla i tepla. Boční vodicí lišty umožňují nastavení rolety v libovolné poloze a zatemnění místnosti. Pro výše umístěná okna s roletkami lze použít ovládací tyč.
Charakteristika:  • postupná regulace intenzity dopadajícího světla, až do úpného zatemnění místnosti

  • částečná ochrana před slunečním teplem. Jako ochranu před horkem je nutno použít venkovní markýzu,

  • možnost vytažení rolety do požadované polohy, díky bočním vodicím lištám,

  • omezení tepelných ztrát v topném období,

  • ochrana před UV paprsky,

  • poskytuje pocit soukromí pro uživatele při celkovém zatažení rolety,

  • snadné čištění.


Dodávaná barevná provedení a jejich kódy (prosím uveďte TROJMÍSTNÝ KÓD v poznámce objednávky), cena u ARF I je shodná s cenou objednaného zboží, u ARF II i ARF III je doplatek dle rozměru rolety :ARF I - standard

ARF II - premium s příplatkem
ARF III - super s příplatkem© 2019 RADIM CHVÁTAL Vytvořilo 4every1 s.r.o.