FAKRO FPP-V U3 66x98

FAKRO FPP-V U3 66x98

Cena bez DPH: 6 489,26 Kč
Cena s DPH: 7 852 Kč
Ks
skladem
Záruka: 10 let
Výrobce: FAKRO

AKCE: DOPRAVA PRODUKTU AŽ K VÁM JE ZCELA ZDARMA!
Dřevěná výklopně-kyvná střešní okna FPP-VU3 jsou nejčastěji používaná okna tam, kde je z důvodu neomezeného panoramatického výhledu vhodné vstoupit do prostoru okenního otvoru a nebýt omezen samotným křídlem okna. Jejich součástí je velmi sofistikovaná větrací klapka V40P, která automaticky ovládá výměnu vzduchu v místnosti.


Střešní okno dřevěné výklopně-kyvné FAKRO FPP-V U3Střešní výklopně-kyvná okna FAKRO FPP-V U3 jsou okna, vybavená dvěma oddělenými funkcemi otevírání - výklopnou i kyvnou. Obě funkce poskytují stabilitu a bezpečnost užívání při kterémkoliv způsobu otevření a to při velmi jednoduchém způsobu volby mezi oběma variantami. Díky speciální konstrukci kování umístěného v polovině výšky okna, můžeme ponechat okenní křídlo v pootevřené poloze. Kování rovněž umožňuje otočení okenního křídla o 180° kolem středové osy a jeho pohodlné mytí i údržbu. Výklopná funkce pak umožňuje přístu zcela ke spodní hraně okna a tím efektní panoramatický výhled z okna. Střešní kyvná okna FAKRO FPP-V U3 jsou ovládaná pomocí spodní kliky, která je snadno dosažitelná přímo z podlahy a dále pomocí přepínače obou poloh, umístěným v boční části vnitřního rámu. Proto je otevírání i další ovládání těchto oken pohodlné a není k němu potřeba používat žádné další pomůcky. Polohovací konstrukce kliky umožňuje velmi účinnou a zajištěnou ventilaci mezerou mezi okenním křídlem a rámem (mikroventilace).

Záruka 10 LET - poskytuje firma Fakro

V okně je namontovaná ventilační klapka V40P zajištující přísun optimálního množství čerstvého vzduchu do místnosti. Tato ventilační klapka pomáhá udržovat zdravé mikroklima v místnosti a současně přispívá k úsporám tepelné energie. Díky umístění ventilační klapky v horní části okenního rámu má střešní okno FAKRO, oproti jiným střešním oknům podobných rozměrů, o 6% větší prosklenou plochu a umožňuje lepší prosvětlení místnosti.

Charakteristika:


- okno je vybaveno tepelně-izolačním zasklením U3 - energeticky úsporné zasklení Profi, Uskla = 1,1 W/m2K- vnější tvrzené sklo 4 mm (H)- termo rámeček 16 mm (TGI)

- vnitřní sklo se selektivně reflexní vrstvou 4 mm (T)

- plněné Argonem

- Uokna = 1,3 W/m2K

- vyrobeno z tlakově impregnovaného borovicového dřeva a ošetřeno akrylovým lakem,

- v provedení FPP-V vybaveno ventilační klapkou V 40P,

- vydat
nost ventilační klapky: 23-52 m3/h- okna se ovládají klikou ve spodní části okna a nabízejí možnost dvoupolohového spárového větrání, dále ovladačem výklopné polohy uvnitř rámu

- dodatečně může být doplněno širokou nabídkou vnějších a vnitřních doplňků,

- montováno spolu s těsnícím lemováním do střech se sklonem od 15° do 85°.                                  Ke střešním oknům je třeba objednat lemování dle typu střešní krytiny - viz výběr v sekci Střešní okna FAKRO a podkategorie Těsnící lemování.


© 2018 RADIM CHVÁTAL Vytvořilo 4every1 s.r.o.