FAKRO KZV 1/3 A 55x98 R14

FAKRO KZV 1/3 A 55x98 R14

Cena bez DPH: 2 764,46 Kč
Cena s DPH: 3 345 Kč
Ks
skladem
Záruka: 24 měsíců
Výrobce: FAKRO

Těsnící lemování kombi FAKRO KZV 1/3 A R14 pro dvě okna vodorovně vedle sebe bez nutnosti dořezávat krytinu mezi okny. Rozteč mezi okny lze libovolně zvolit, avšak standardní rozteč je 140mm (označení R zde označuje šíři středové krokve 14cm), při nutnosti jiných roztečí je nutno počítat s navýšením ceny za lemování. Lemování se skládá z levé a pravé části, součástí sady jsou tedy dvě balení.


Těsnící lemování kombi FAKRO KZV 1/3 pro dvě okna vodorovně vedle sebe   Toto lemování umožňuje spojení dvou oken vodorovně vedle sebe bez nutnosti dořezávat krytinu mezi okny. Rozteč mezi okny lze libovolně zvolit, avšak standardní rozteč je 140mm (označení R), při nutnosti jiných roztečí je nutno počítat s navýšením ceny za lemování. Lemování KZV umožňuje napojení dvou střešních oken s profilovanou střešní krytinou do výšky 45 mm, jako jsou tašky, plechová profilovaná krytina nebo libovolná krytina odpovídající výšky.   Systém sestav je předpřipraveným řešením těsnících lemování ke spojování oken do skupin: vodorovných, svislých a blokových. V sestavách oken je standardní svislá a vodorovná vzdálenost mezi okny 10 cm. V případě montáže předokenních rolet na oknech namontovaných jedno nad druhým je vhodné nechat mezi těmito okny vzdálenost alespoň 20 cm. Modulový systém pro sestavy FAKRO se skládá ze 7 modulů, pomocí kterých lze realizovat každou typickou sestavu oken. Modul – samostatný a vhodně označený prvek lemování, který je určen pro odpovídající místo v sestavě.                                                                                                Možné sestavy lemování FAKRO:


samostatný modul vodorovná sestava B2/1
Samostatný modul Vodorovná sestava B2/1

 vodorovná sestava B4/1Vodorovná sestava B4/1 svislá sestava B1/2 bloková sestava B2/2
Svislá sestava B1/2 Bloková sestava B2/2
 bloková sestava B3/2


Bloková sestava B3/2


Příplatky za lemování v mědi a titanzinkuLemování v mědi příplatek za lemování v mědi je 210 %Lemování v titanzinku příplatek za lemování v titanzinku je 170 %.© 2019 RADIM CHVÁTAL Vytvořilo 4every1 s.r.o.