FAKRO ZWG 3

FAKRO ZWG 3

Cena bez DPH: 3 165,29 Kč
Cena s DPH: 3 830 Kč
Ks
skladem
Záruka: 24 měsíců
Výrobce: FAKRO

Nástěnný bezdrátový dotykový ovládací panel FAKRO ZWG 1 slouží k obsluze motorových jednotek oken a doplňků FAKRO a může ovládat každý prvek samostatně, nebo i mnoho doplňků současně.


Nástěnný ovladač FAKRO ZWG 1Univerzální bezdrátový dotykový nástěnný ovladač pro obsluhu motorových jednotek střešních oken a doplňků FAKRO. Lze ovládat jednotlivé prvky, ale díky důmyslné elektronice i celé sestavy výrobků (např. všechna okna v domě, všechny vnější doplňky, všechny vnitřní doplňky, apod...). Taktéž lze prvky různě kombinovat a ovladačem ovládat pouze jedno okno s jedním doplňkem a na druhém kanálu ovladače okno v jiném pokoji, nebo další určené doplňky.


Charakteristika:Pohodlné ovládání okna a doplňků i ve větších výškách a v různých pokojích najednou- Univerzální ovladač pro všechna okna i doplňky, netřeba měnit druh- Možnost ovládání z jednoho místa v domě- Možnost ovládání celých sestav oken, či doplňků- Jeden ovladač může být naprogramován na více funkcí, možnost dodání ZWG 1 pro jeden prvek, ZWG 2 pro dva prvky a ZWG 3 pro 3 prvky


© 2019 RADIM CHVÁTAL Vytvořilo 4every1 s.r.o.