Vaxo L

Vaxo L

Cena bez DPH: 16 Kč
Cena s DPH: 19,36 Kč
M2
skladem
Váha: 9,5 Kg
Záruka: 5 let
Výrobce: MDM

Kontaktní membrána VAXO je třívrstvá vysoce paropropustná a plně kontaktní podstřešní membrána s vynikajícími parametry pro užití jako pojistná hydroizolace pod střešní krytinu. Dodáváme pouze celá balení - role 75m2. Prosíme, aby množství v objednávce odpovídalo násobku čísla 75m2, neboť nedodáváme části balení, ale pouze celé role membrány.


Pojistné hydroizolační vysoce difuzní membrány VAXOPlně kontaktní membrána VAXO je třívrstvá vysoce paropropustná a plně kontaktní podstřešní membrána s vynikajícími parametry pro užití jako pojistná hydroizolace pod jakoukoliv střešní krytinu. Je tvořena třemi vrstvami speciálních netkaných textilií s vnitřní vrstvou zabezpečující velmi kvalitní vodotěsnost. Pokládá se na čistý, pevný podklad (záklop), nebo přímo na krokve, připevňuje se hřeby, nebo lepící oboustrannou páskou vzájemně k sobě.Vlastnosti VAXO L:Rozměr: role 75 m2, šířka 1,5 m, délka 50 m, váha 9,5 kg. 

Materiál: třívrstvá textilie o síle 0,6mm s paropropustnou vrstvou a vodotěsným propylenovým povlakem.

Barva: šedá z obou stran.

Použití: Difúzně otevřená velmi pevná a kvalitní pojistná hydroizolce pro dvouplášťové střechy včetně střech s plným bedněním, plně kontaktní se všemi druhy materiálů.

Technické parametry: plošná hmotnost 125 g/m2, sd 0,02 m, pevnost v tahu 240 N / 5 cm podélně, 120 N / 5 cm příčně, hořlavost - třída F (dle EN 11925-2, klasifikace WG), voděodolnost W1, odolnost proti UV záření - 3 měsíce, teplotní odolnost od -40°C do +80°C  
© 2019 RADIM CHVÁTAL Vytvořilo 4every1 s.r.o.