VELUX DKL standard CK04 55x98

VELUX DKL standard CK04 55x98

Cena bez DPH: 1 324,79 Kč
Cena s DPH: 1 603 Kč
Ks
skladem
Záruka: 2 roky
Výrobce: VELUX

Zcela zatemňující rolety VELUX DKL poskytují úplné zatemnění jak v noci, tak ve dne. Ideální jsou pro použití zejména do ložnic či dětských pokojů, kam nevpustí sluneční paprsky i když je právě letní den. V provedení STANDARD dodáváme ve 4 barevných provedeních bez příplatku, s příplatkem pak v kolekci PREMIUM ve 20 barevných variantách.


Zcela zatemňující rolety VELUX DKL width=

Díky této roletě můžete v místnosti dosáhnout úplného zatemnění a to jak v noci, tak i ve dne za plného slunce. Je vhodná zejména do ložnic, nebo dětských pokojů, kam nevpustí sluneční paprsky ani za zcela jasného slunečného dne. Roleta se dodává v manuálním ovládání s označením DKL, s elektrickým pohonem s označením DML a se solárním pohonem s označením DSL.Optimálního tepelného komfortu v místnosti dosáhnete kombinací rolety s venkovní markýzou nebo předokenní roletou.Přednosti a výhody rolety Velux DKL


 width=

  • umožňuje úplné zatemnění interiéru jedním výrobkem jak v noci, tak i ve dne

  • velmi sofistikovaný systém ovládání, moderní a elegantní design

  • aretace je možná v jakékoliv pozici, díky čemuž můžeme dosáhnout částečnému průniku světla do místnosti 

  • jednoduchá a rychlá montáž díky unikátnímu systému Pick&Click!™

  • vodící lišty v hliníkovém provedení

  • manuální, elektrické či solární ovládání
Dodávaná barevná provedení a jejich kódy :


Výběr barevných odstínů STANDARD (bez doplatku) označených červeným rámečkem a příplatkové barvy PREMIUM (za příplatkovou cenu), prosím uveďte čtyřmístný kód vybrané varianty v poznámce objednávky, v případě výběru barvy PREMIUM se cena za zboží navýší dle velikosti okna:


PPPP  width=

© 2019 RADIM CHVÁTAL Vytvořilo 4every1 s.r.o.