Ventia Gold TT

Ventia Gold TT

Cena bez DPH: 25,62 Kč
Cena s DPH: 31 Kč
M2
skladem
Váha: 11,45 Kg
Záruka: 5 let
Výrobce: MDM

Kontaktní membrána VENTIA GOLD je třívrstvá vysoce paropropustná a plně kontaktní podstřešní membrána s vynikajícími parametry pro užití jako pojistná hydroizolace pod střešní krytinu. Na okraji membrány je samolepící pojistný pásek, který neprodyšně a vodotěsně spojí oba pruhy membrány k sobě. Dodáváme pouze celá balení - role 75m2. Prosíme, aby množství v objednávce odpovídalo násobku čísla 75m2, neboť nedodáváme části balení, ale pouze celé role membrány.


Pojistné hydroizolační vysoce difuzní membrány VENTIAKontaktní membrána VENTIA GOLD TT je třívrstvá vysoce paropropustná a plně kontaktní podstřešní membrána s vynikajícími parametry pro užití jako pojistná hydroizolace pod střešní krytinu. Je tvořena třemi vrstvami speciálních netkaných textilií s vnitřní vrstvou zabezpečující velmi kvalitní vodotěsnost. Dále má na obou okrajích po celém návinu 50m samolepící pásek, který po odstranění ochranného proužku vzájemně slepí navazující pás membrány k sobě tak, že vzniká jednolitá krytá plocha po celém povrchu střechy. Užívá se zejména u střech s velmi nízkým sklonem proto, aby nedocházelo k průniku vodních kapek mezi spoji pásů membrán. Pokládá se na čistý, pevný podklad (záklop), nebo přímo na krokve, připevňuje se hřeby, nebo sponami a kontralatěmi. Rozměr: role 75 m2, šířka 1,5 m, délka 50 m, váha 11,45 kg 

Materiál: třívrstvá textilie o síle 0,75mm s paropropustnou vrstvou a vodotěsným propylenovým povlakem, se samolepícími aplikačními pásky na horní i dolní straně k utěsnění přechodů mezi jednotlivými pásy membrány (nutné při nízkém spádu střech).

Barva: šedá z obou stran

Použití: Difúzně otevřená velmi pevná a kvalitní pojistná hydroizolce pro dvouplášťové střechy včetně střech s plným bedněním, díky lepícím páskuům i na střechy s malým sklonem, plně kontaktní se všemi druhy materiálů.

Technické parametry: plošná hmotnost 150 g/m2, sd 0,02 m, pevnost v tahu 350 N / 5 cm podélně, 210 N / 5 cm příčně, hořlavost - třída E (dle EN 11925-2, klasifikace WG), voděodolnost W1, odolnost proti UV záření - 4 měsíce, teplotní odolnost od -40°C do +80°C


 © 2019 RADIM CHVÁTAL Vytvořilo 4every1 s.r.o.