VENTIA METAL 400g/m2 vícevrstvá kontaktní vysoce paropropustná membrána

VENTIA METAL 400g/m2 vícevrstvá kontaktní vysoce paropropustná membrána

Cena bez DPH: 115,70 Kč
Cena s DPH: 140 Kč
M2
skladem
Záruka: 24 měsíců

Kontaktní membrána VENTIA METAL je vícevrstvá vysoce paropropustná a plně kontaktní podstřešní membrána s vynikajícími parametry pro užití jako pojistná hydroizolace pod plechovou střešní krytinu, na jejím povrchu je vrstva drátěného vlášení, která udržuje stálou mezeru mezi membránou a samotnou krytinou. Dodáváme pouze celá balení - role 37,5m2. Prosíme, aby množství v objednávce odpovídalo násobku čísla 37,5m2, neboť nedodáváme části balení, ale pouze celé role membrány.


Kontaktní membrána VENTIA METAL je vícevrstvá vysoce paropropustná a plně kontaktní podstřešní membrána s vynikajícími parametry pro užití jako pojistná hydroizolace pod plechovou střešní krytinu. Jedná se o difuzně otevřenou pojistnou hydroizolaci na bázi polypropylenu se speciální strukturovanou rohoží z polypropylenových vláken. Chrání vrstvy střech a podstřešní prostory před pronikáním vody a sněhu v případě poškození krytiny, případně před vodou kondenzující na spodní straně krytiny a vzniku koroze. Je tvořena třemi vrstvami speciálních netkaných textilií s vnitřní vrstvou zabezpečující velmi kvalitní vodotěsnost a vrstvou polypropylenové rohože, která zajišťuje prostor mezi krytinou a membránou, díky čemuž probíhá snadné odvětrávání a odvod vlhka a nedochází ke korozi a poškození krytiny. Pokládá se na čistý, pevný podklad (záklop), nebo přímo na krokve, připevňuje se hřeby.Rozměr: role 37,5 m2, šířka 1,5 m, délka 25 m, váha 15,45 kg 

Materiál: třívrstvá textilie s polypropylenovou strukturovanou rohoží o celkové síle 9mm s paropropustnou vrstvou a vodotěsným propylenovým povlakem.

Barva: šedá z obou stran, na venkovní straně černá polypropylenová strukturovaná rohož (vlášení).

Použití: Difúzně otevřená velmi pevná a kvalitní pojistná hydroizolce pro plechové střechy včetně střech s plným bedněním.

Technické parametry: plošná hmotnost 400 g/m2, sd 0,02 m, pevnost v tahu 400 N / 5 cm podélně, 210 N / 5 cm příčně, hořlavost - třída F (dle EN 11925-2, klasifikace WG), voděodolnost W1, odolnost proti UV záření - 4 měsíce, teplotní odolnost od -30°C do +80°C    


© 2018 RADIM CHVÁTAL Vytvořilo 4every1 s.r.o.