VENTIA VB

VENTIA VB

Cena bez DPH: 9,80 Kč
Cena s DPH: 11,86 Kč
M2
skladem
Váha: 6,5 Kg
Záruka: 2 roky
Výrobce: MDM

Velmi kvalitní a trvanlivá parotěsná membrána VENTIA VB v bílé barvě s černými popisky. Dodáváme pouze celá balení - role 75m2. Aktivní paroizolace s nízkým součinitelem Sd=4,5 m, účinně omezující difuzi vodní páry. Vodotěsná při tlaku 2 kPA, pevná a trvanlivá. Třívrstvá, s plošnou gramáží asi 85 g/m2 a tloušťkou 450 μm.


Aktivní paroizolační membrány VENTIAParotěsná membrána VENTIA VB je složena z polypropylenových vláken, spojených s polypropylenovým nízkodifuzním filmem, u varianty AL pak i s reflexní aluminiovou vrstvou, protkanou perlinkou, nebo perlinkovou tkaninou. Příznivá cena této střešní folie předurčuje její využití v nejrůznějších konstrukcích šikmých i plochých střech. 

Parotěsné fólie pak při správném zabudování zabezpečí, aby nedocházelo k navlhání vrstev tepelných izolací, u kterých by pak došlo k podstatnému zvýšení jejich tepelné vodivosti. Zabezpečují tudíž dlouhodobou funkci tepelných izolací a zabraňují vzniku kondenzátů vody v příslušných střešních a stěnových konstrukcích zamezením pronikání interiérových vodních par do oblasti rosného bodu v prostoru tepelných izolací. Dále tím zabezpečují i větrotěsnost konstrukce a zabraňují úniku tepla. Pro nezbytné spojení a napojení parotěsných fólií dodáváme také spojovací lepící pásky.Parotěsné fólie jsou velmi důležitou, neodmyslitelnou součástí například sádrokartonového systému při zateplení, tedy pokud má být zateplení funkční.Parotěsné fólie jsou v samotném zateplení na pozici ochranného faktoru a ten spočívá v ochraně proti vlhkosti, tedy slouží jako ochranná vrstva proti vlhkosti pro samotnou použitou tepelnou izolaci - vatu.Parotěsné fólie chrání tepelnou izolaci před vniknutím vlhkostí a par zevnitř objektu. Parotěsné fólie musí být vkládány těsně před záklopem desek sádrokartonu. Tím je oddělena tepelná izolace vlhkostí a od vlivu vnitřního prostředí objektu, toto je základní význam parotěsné fólie.Rozměr : 1500mm x 50m1 ROLE = 75 m2, dodáváme pouze celá balení, tedy násobky čísla 75 !!!Technická data VENTIA VB:


© 2019 RADIM CHVÁTAL Vytvořilo 4every1 s.r.o.