FAKRO EHN-A 114x118

FAKRO EHN-A 114x118

Cena bez DPH: 1 706,61 Kč
Cena s DPH: 2 065 Kč
Ks
na dotaz
Záruka: 24 měsíců
Výrobce: FAKRO

Těsnící lemování FAKRO EHN-A umožňuje těsné spojení okna s vysoce profilovanou střešní krytinou výšky 45 až 100 mm, jako střešní tašky či plechová krytina s odpovídajícím vysokým profilem. Lemování je standardně přizpůsobeno pro montáž samostatného okna v ploše střechy a jeho spodní pružná a tvárná část zajišťuje pevné a těsné kopírování vysokého profilu dané krytiny.


Těsnící lemování FAKRO EHN-A                                                                                  Těsnící lemování EHN-A umožňuje těsné spojení okna s vysoce profilovanými střešními krytinami, jako je např: taška MAX, profilovaná plechová krytina. Je to univerzální lemování, které může být přizpůsobeno nejenom profilovaným krytinám, ale také všem druhům střešních krytin s výškou profilu od 45 mm do 100mm. Standardně je určeno pro montáž samostatného okna v ploše střechy. Je dostupné také v modulové verzi pro různé sestavy oken jak vedle sebe, tak i nad sebou.Složení lemování:

Lemování se skládá ze čtyř zakladních částí (spodní, dvě boční a dolní).

Spodní část je kvůli těsnému napojení na střešní krytinu zakončena tvarovatelným límcem s aplikovanou butylovou lepicí páskou. Součástí lemování je drážka pro odvod vody a kondenzátu a také  těsnící klíny, které chrání krytinu před deštěm, sněhem a ostatními nečistotami.Schéma lemování pro profilované krytiny EZN-P EZV-P EZV-A XDPPrvky lemování:


1 — spodní prvek lemování s tvarovatelným límcem šířky 165 mm.

2 — boční prvky

3 — horní prvek lemování

4 — proužky plechu pro přichycení k latím

5 — drážka pro odvod vody

6 — těsnící klíny


 Výhodný doplněk lemování EHN-A:Zateplovací a těsnící sada XDP
Zateplovací sada XDP slouží k rychlému a těsnému zhotovení termoizolace a paropropustné izolace kolem střešního okna. Skládá se z paropropustného límce sloužícího ke spojení okna se střešní fólií použitou v konstrukci střechy. width= Límec je vyroben z kvalitní difuzní fólie EUROTOP. Boky límce je možné položit přímo na laťoví, bez ohledu na vzdálenost mezi latěmi a jejich tloušťku. Termoizolační materiál sady XDP je vyroben ze speciálně impregnované přírodní ovčí vlny. Sadu XDP tvoří:
  • bloky ovčí vlny s průřezem: 150x150 mm a 70x50 mm

  • spletené pruhy ovčí vlny s kulatým průřezem ø 50 mmTermoizolační materiál z ovčí vlny má optimální hustotu a a velkou pružnost, zajišťuje skvělé zateplení a těsnost kolem okna. Pro každé okno je nutno vybrat vhodný rozměr sady XDP.V nabídce FAKRO je k dispozici také izolační sada XDK, která zahrnuje:Schéma izolační sady XDK 
  1. bloky z ovčí vlny

  2. spletené pruhy z ovčí vlny

  3. paropropustný límec

  4. parotěsný límecSada XDK umožňuje rychlé a snadné zateplení střešního okna FAKRO.
© 2019 RADIM CHVÁTAL Vytvořilo 4every1 s.r.o.