FAKRO ESV 78x160

FAKRO ESV 78x160

Cena bez DPH: 1 302,48 Kč
Cena s DPH: 1 576 Kč
Ks
skladem
Záruka: 24 měsíců
Výrobce: FAKRO

Těsnící lemování FAKRO ESV umožňuje vodotěsné spojení okna s plochou střešní krytinou o výšce profilu do 10 mm (2 vrstvy do 5 mm) jako: lepenka, plechové šablony, asfaltový šindel. Nabízí se i v provedení pro sestavy oken. Lemování je vhodné doplnit zateplovací sadou XDP pro lepší tepelně-izolační vlastnosti okna a pro eliminaci tepelných mostů a tím k zamezení rosení okna.


Těsnící lemování FAKRO ESV                                                                                       Toto lemování umožňuje spojení okna s plochou střešní krytinou výšky do 10 mm (2 vrstvy do 5 mm) jako: lepenkaplechové šablony bez profilu, falcovaný plech, asfaltový šindel.
Nabízí se i v provedení pro sestavy oken:

- montáž v hloubckách N a V pro horizontální, svislé a blokové sestavy

- montáž ve hloubce J pro horizontální sestavy

Horizontální vzdálenost mezi okny je volitelná (standardy 10 a 14), svisle je vzdálenost pevná - 10 cm.

Lemování lze osadit ve třech hloubkách: N(+3 cm), V (0), J (–3 cm)

Standardní montážní hloubkou osazení střešního okna při použití lemování typu EZ je varianta V (0 cm).

Okna jsou určena do střech se sklonem:

od 15° do 90° pro hloubku osazení N a V,

od 20° do 90° pro hloubku J.Složení lemování:lemování se skládá ze čtyř zakladních částí (spodní, dvě boční a dolní). Spodní část je vybavena butylovou lepicí páskou pro těsné napojení na použitou krytinu.
Schéma lemování pro ploché střešní krytiny ESV, ESJ, ESV-T Thermo
Prvky lemování:1 — spodní prvek lemování

2 — boční prvky

3 — horní prvek lemování

4 — proužky plechu pro přichycení k latím Výhodný doplněk lemování ESV:Zateplovací a těsnící sada XDP
Zateplovací sada XDP slouží k rychlému a těsnému zhotovení termoizolace a paropropustné izolace kolem střešního okna. Skládá se z paropropustného límce sloužícího ke spojení okna se střešní fólií použitou v konstrukci střechy. width= Límec je vyroben z kvalitní difuzní fólie EUROTOP. Boky límce je možné položit přímo na laťoví, bez ohledu na vzdálenost mezi latěmi a jejich tloušťku. Termoizolační materiál sady XDP je vyroben ze speciálně impregnované přírodní ovčí vlny. Sadu XDP tvoří:
  • bloky ovčí vlny s průřezem: 150x150 mm a 70x50 mm

  • spletené pruhy ovčí vlny s kulatým průřezem ø 50 mmTermoizolační materiál z ovčí vlny má optimální hustotu a a velkou pružnost, zajišťuje skvělé zateplení a těsnost kolem okna. Pro každé okno je nutno vybrat vhodný rozměr sady XDP.V nabídce FAKRO je k dispozici také izolační sada XDK, která zahrnuje:Schéma izolační sady XDK 
  1. bloky z ovčí vlny

  2. spletené pruhy z ovčí vlny

  3. paropropustný límec

  4. parotěsný límecSada XDK umožňuje rychlé a snadné zateplení střešního okna FAKRO. © 2019 RADIM CHVÁTAL Vytvořilo 4every1 s.r.o.