FAKRO FTP-V U3 66x118

FAKRO FTP-V U3 66x118

Cena bez DPH: 5 242,98 Kč
Cena s DPH: 6 344 Kč
Ks
skladem
Záruka: 10 let
Výrobce: FAKRO

AKCE: DOPRAVA PRODUKTU AŽ K VÁM JE ZCELA ZDARMA!
Dřevěná střešní okna FTP-VU3 jsou nejčastěji používaná okna, zejména pro jejich vysokou kvalitu zhotovení a nízkou pořizovací cenu. Jejich součástí je velmi sofistikovaná větrací klapka V40P, která automaticky ovládá výměnu vzduchu v místnosti.


Střešní okno dřevěné kyvné FAKRO FTP-V U3Střešní kyvná okna FAKRO FTP-V U3 jsou nejčastěji používanou variantou střešních oken. width= width=

Díky speciální konstrukci kování umístěného v polovině výšky okna, můžeme ponechat okenní křídlo v pootevřené poloze. Kování rovněž umožňuje otočení okenního křídla o 180° kolem středové osy a jeho pohodlné mytí i údržbu.

Střešní kyvná okna FAKRO FTP-V U3 jsou ovládaná pomocí spodní kliky, která je snadno dosažitelná přímo z podlahy. Proto je otevírání oken pohodlné a není k němu potřeba používat žádné další pomůcky.

Polohovací konstrukce kliky umožňuje velmi účinnou a zajištěnou ventilaci mezerou mezi okenním křídlem a rámem ( mikroventilace ).

Záruka 10 LET na všechny součásti okna - poskytuje firma Fakro

 width=V okně je namontovaná ventilační klapka V40P zajištující přísun optimálního množství width=čerstvého vzduchu do místnosti. Tato ventilační klapka pomáhá udržovat zdravé mikroklima v místnosti a současně přispívá k úsporám tepelné energie.

Díky umístění ventilační klapky v horní části okenního rámu má střešní okno FAKRO, oproti jiným střešním oknům podobných rozměrů, o 6% větší prosklenou plochu a umožňuje lepší prosvětlení místnosti.


Charakteristika: width=- okno je vybaveno tepelně-izolačním dvojitým zasklením U3- energeticky úsporné zasklení Profi Uskla = 1,1 W/m2K - vnější tvrzené sklo 4 mm (H)                                                                            - termo rámeček 16 mm (TGI)                                                                              - vnitřní sklo se selektivně reflexní vrstvou 4 mm (T)                                              - plněné Argonem  - Uokna = 1,4 W/m2K        

- vyrobeno z tlakově impregnovaného borovicového dřeva a opakovaně ošetřeno akrylovým lakem- v provedení FTP-V vybaveno ventilační klapkou V 40P- vydatnost ventilační klapky: 23-52 m3/h

            - okna se ovládají klikou ve spodní části okna a nabízejí možnost dvoupolohového spárového větrání- dodatečně může být doplněno širokou nabídkou vnějších, nebo vnitřních doplňků- montováno spolu s těsnícím lemováním do střech se sklonem od 15° do 90°.         

Ke střešním oknům je třeba objednat lemování dle typu střešní krytiny - viz výběr v sekci Střešní okna FAKRO a podkategorie Těsnící lemování.


© 2019 RADIM CHVÁTAL Vytvořilo 4every1 s.r.o.