Fakro LWL Lux 70x130 pro výšku stropu 280 cm

Fakro LWL Lux 70x130 pro výšku stropu 280 cm

Cena bez DPH: 3 456,20 Kč
Cena s DPH: 4 182 Kč
Ks
skladem ((u výrobce))
Záruka: 24 měsíců
Výrobce: FAKRO

Dřevěné rozkládací tři a čtyřdílné zateplené výlezové schody Fakro LWL Lux - skládací půdní schody různých rozměrů a délek - velmi jednoduchá a na prostor naprosto nenáročná varianta řešení vstupu na půdu. Oproti nejlevnější variantě jsou doplněny o dvě madla, koncové patky, oboustranně bílý, zateplený poklop a píst pro zjednodušené vyklápění schodů. Protiskluzové stupně jsou vysunuty nad bočnice žebříku, což usnadňuje bezpečný pohyb po žebříku.


Rozkládací dřevěné půdní schody FAKRO LWL Luxumožňují snadný a bezpečný výstup do využívaného podkroví bez nutnosti vystavení nákladných a hodně místa zabírajících stacionárních schodů. Splňují veškeré technické a bezpečnostní požadavky a zajišťují pohodlné ovládání a použití. Vzhledem k možnosti vysokého zatížení (160 kg) je lze využít i k přepravě předmětů, přepravovaných do půdních prostor.


Úspora místaPůdní schody FAKRO v průběhu složení  i rozložení žebříku nevyžadují mnoho prostoru,   a po složení „se schovají” ve   stropě. Tímto způsobem výrazně šetříme prostor   v místnosti, ve které jsou instalovány.

Snadná montážSystém montáže umožňuje velmi snadné   zamontování schodů dvěma osobami. Schody dodáváme zákazníkovi kompletně smontované a nevyžadují   žádnou další předmontážní činnost, či seřízení.Pohodlná obsluhaKonstrukce mechanizmu otvírání poklopu je značně odlehčena, aby manipulaci poklopu schodů zvládla každá osoba, včetně dětí. V některých   modelech je i žebřík vybaven pružinami pro usnadnění jeho rozložení. Jako příslušenství schodů je   dodávaná kovová tyč sloužící k pohodlnému  zavírání a spouštění schodů.Dodatečné vybaveníPro zvýšení uživatelského komfortu a   rovněž k urychlení montáže skládacích schodů  FAKRO je dostupné dodatečné vybavení.   Možné jsou i nestandardní rozměry skříně   schodů, taktéž je možno zvolit nestandardní délku schodů  pro vysoké místnosti dle níže přiložené   tabulky.Záruka Půdní schody FAKRO mají 2-letou záruku. Schody LWL Lux jsou vylepšenou verzí skládacích schodů, dodávaných ve 3 nebo 4 – dílném provedení. Jsou vyrobené z opakovaně lakovaného borovicového dřeva. Mají zesílený termoizolační poklop v bílé barvě, dvě pomocná madla (na výklopném poklopu i na samotném žebříku) a plastové ochranné patky na ukončení žebříku k ochraně podlahy. Stupně vyčnívají mimo schodnice žebříku pro snadnější a bezpečnější pohyb po žebříku. Víko je dále vybaveno pomocným pístem pro snadnější vyklopení víka. Schody  je možné dodatečně vybavit dalším příslušenstvím (montážní úhelníky, či ozdobné krycí lišty).


Technické údaje půdních schodů FAKRO LWL Lux:Označení schodů ....................... LWL LuxMax. zatížení ............................ 160kgSouč. prostupu tepla U schodů .......1,1 W/m2KTloušťka poklopu ...................... 3,6 cmTloušťka tepelné izolace ............ 3,0 cmVýška boku skříně bez schodů ... 14 cmŠířka každého stupně ................ 8 cmDélka každého stupně ............... 34 cmMax. výška místnosti ................ 280 cm nebo 305 cmPočet dílů schodů ..................... 3 nebo 4 dle délky skříněMax. rozměr při rozkládání ........ 138 až 179 cm dle délky skříněSplňují normu  EN 14975


© 2020 RADIM CHVÁTAL Vytvořilo 4every1 s.r.o.