Fakro LWS Smart 55x111 pro výšku stropu 280 cm.

Fakro LWS Smart 55x111 pro výšku stropu 280 cm.

Cena bez DPH: 2 502,48 Kč
Cena s DPH: 3 028 Kč
Ks
skladem ((u výrobce))
Záruka: 24 měsíců
Výrobce: FAKRO

Půdní ekonomicky velmi výhodné schody Fakro LWS Smart - tří až čtyřdílné skládací dřevěné půdní schody různých rozměrů a délek - velmi levná a na prostor naprosto nenáročná varianta řešení vstupu na půdu.Rozkládací dřevěné půdní schody FAKRO LWSumožňují snadný a bezpečný výstup do využívaného podkroví bez nutnosti vystavení nákladných a hodně místa zabírajících stacionárních schodů. Splňují veškeré technické a bezpečnostní požadavky a zajišťují pohodlné ovládání a použití. Vzhledem k možnosti vysokého zatížení (160 kg) je lze využít i k přepravě předmětů, přepravovaných do půdních prostor.


Úspora místaPůdní schody FAKRO v průběhu složení  i rozložení žebříku nevyžadují mnoho prostoru,   a po složení „se schovají” ve   stropě. Tímto způsobem výrazně šetříme prostor   v místnosti, ve které jsou instalovány.

Snadná montážSystém montáže umožňuje velmi snadné   zamontování schodů dvěma osobami. Schody dodáváme zákazníkovi kompletně smontované a nevyžadují   žádnou další předmontážní činnost, či seřízení.Pohodlná obsluhaKonstrukce mechanizmu otvírání poklopu je značně odlehčena, aby manipulaci poklopu schodů zvládla každá osoba, včetně dětí. V některých   modelech je i žebřík vybaven pružinami pro usnadnění jeho rozložení. Jako příslušenství schodů je   dodávaná kovová tyč sloužící k pohodlnému  zavírání a spouštění schodů.Dodatečné vybaveníPro zvýšení uživatelského komfortu a   rovněž k urychlení montáže skládacích schodů  FAKRO je dostupné dodatečné vybavení.   Možné jsou i nestandardní rozměry skříně   schodů, taktéž je možno zvolit nestandardní délku schodů  pro vysoké místnosti dle níže přiložené   tabulky.ZárukaPůdní schody FAKRO mají 2-letou záruku.

Schody LWS SMART jsou základní verzí skládacích schodů, dodávaných ve 3 nebo 4 – dílném provedení. Jsou vyrobené z opakovaně lakovaného borovicového dřeva. Mají termoizolační poklop v béžové (přírodní) barvě dřeva, který je možné např. polepit anebo pomalovat na libovolný odstín a snadno přizpůsobit k charakteru okolního interiéru. Stupně nevyčnívají mimo schodnice žebříku. Schody SMART je možné dodatečně vybavit příslušenstvím (patky, madla, zábradlí, kterými jsou již dovybaveny schody se ženou, rozkládající schody na obrázku vpravo výše).TECHNICKÉ PARAMETRY:Označení schodů ....................... LWSMax. zatížení ............................ 160kgSouč. prostupu tepla U schodů .......1,1 W/m2KTloušťka poklopu ...................... 3,6 cmTloušťka tepelné izolace ............ 3,0 cmVýška boku skříně bez schodů ... 14 cmŠířka každého stupně ................ 8 cmDélka každého stupně ............... 34 cmMax. výška místnosti ................ 280 cm nebo 305 cmPočet dílů schodů ..................... 3 nebo 4 dle délky skříněMax. rozměr při rozkládání ........ 138 až 179 cm dle délky skříněSplňují normu  EN 14975


© 2019 RADIM CHVÁTAL Vytvořilo 4every1 s.r.o.