FAKRO PTP-V U3 94x118

FAKRO PTP-V U3 94x118

Cena bez DPH: 6 943,80 Kč
Cena s DPH: 8 402 Kč
Ks
skladem
Záruka: 10 let
Výrobce: FAKRO

AKCE: DOPRAVA PRODUKTU AŽ K VÁM JE ZCELA ZDARMA!
Jedná se o celoplastové kyvné okno z bílých profilů, zpevněných ocelovými výztužemi. Bezúdržbový plast odolává vlhkosti a nevstřebává ji, okno má mimořádně dlouhou životnost, odolává i korozi. Tato okna jsou vhodná do prostor se zvýšenou vlhkostí (koupelny, lázně, sauny, prádelny, apod...). Výhodou je spodní ovládání okna pomocí bílé elegantní kličky.


Střešní okno plastové kyvné FAKRO PTP-V U3Střešní plastová kyvná okna FAKRO PTP-V U3 jsou okna, vyrobená z vícekomorových PVC profilů, vyztužených ocelovým rámem. Díky speciální konstrukci kování umístěného v polovině výšky okna, můžeme ponechat okenní křídlo v pootevřené poloze v jakékoliv pozici křídla, aniž by došlo k jeho přetočení, nebo zavření. Kování rovněž umožňuje otočení okenního křídla o 180° kolem středové osy a jeho pohodlné mytí i údržbu. Střešní okna FAKRO PTP-V U3 jsou ovládaná pomocí spodní kliky v bílé barvě elegant, která je snadno dosažitelná přímo z podlahy i pro osoby menšího vzrůstu. Proto je otevírání i další ovládání těchto oken pohodlné a není k němu potřeba používat žádné další pomůcky. Polohovací konstrukce kliky umožňuje velmi účinnou a zajištěnou ventilaci mezerou mezi okenním křídlem a rámem ( mikroventilace ).

Záruka 10 LET - poskytuje firma Fakro

V okně je namontovaná ventilační klapka V35 zajištující přísun optimálního množství čerstvého vzduchu do místnosti. Tato ventilační klapka pomáhá udržovat zdravé mikroklima v místnosti a současně přispívá k úsporám tepelné energie. Díky umístění ventilační klapky v horní části okenního rámu má střešní okno FAKRO, oproti jiným střešním oknům podobných rozměrů, o 6% větší prosklenou plochu a umožňuje tak lepší prosvětlení místnosti.Charakteristika:- okno je vybaveno tepelně-izolačním zasklením

U3 - energeticky úsporné zasklení Profi - v nabídce i zasklení U5 - trojsklo a novinka U8 - supertrojsklo do pasivních domůUskla = 1,1 W/m2K


- vnější tvrzené sklo 4 mm (H)

- termo rámeček 16 mm (TGI)

- vnitřní sklo se selektivně reflexní vrstvou 4 mm (T)

- plněné Argonem


- Uokna = 1,3 W/m2K

- vyrobeno z tlakově impregnovaného borovicového dřeva a ošetřeno akrylovým lakem,

- v provedení FPP-V vybaveno ventilační klapkou V 35,

- vydatnost ventilační klapky: 23-52 m3/h

- okna se ovládají klikou ve spodní části okna a nabízejí možnost dvoupolohového

spárového větrání

- dodatečně může být doplněno širokou nabídkou vnějších a vnitřních doplňků,

- montováno spolu s těsnícím lemováním do střech se sklonem od 15° do 90°.
           Ke střešním oknům je třeba objednat lemování dle typu střešní krytiny - viz výběr v sekci Střešní okna FAKRO a podkategorie Těsnící lemování.© 2019 RADIM CHVÁTAL Vytvořilo 4every1 s.r.o.