FAKRO XDK 134x98

FAKRO XDK 134x98

Cena bez DPH: 1 039,67 Kč
Cena s DPH: 1 258 Kč
Ks
skladem
Záruka: 24 měsíců
Výrobce: FAKRO

Zateplovací dvojsada FAKRO XDK
Charakteristika: obsahuje sady XDP a XDS ve výhodnější cenové relaci.


Sada Fakro XDK:FAKRO - střešní oknaFAKRO sada XDKIzolační sada XDK obsahuje zateplovací sadu XDP a parotěsný límec XDS.Izolační sada XDK přináší komplexní řešení pro řádnou a těsnou montáž střešního okna. Jedno balení obsahuje speciálně připravené výrobky, které jsou určeny k zateplení okna a k realizaci odpovídající paropropustné a parotěsné izolace.Co je součástí sady XDK?
  • zateplovací sada XDP, díky které je zhotovení tepelné a paropropustné izolace kolem střešních okna rychlé a těsné. Její součástí je paropropustný límec z difúzní fólie a termoizolační materiál ze speciálně impregnované ovčí vlny, který je lehce tvarovatelná a snadno se přizpůsobí prostoru, který vyplňuje, bez ohledu na rozměr montážního otvoru.  Paropropustný límec je určen ke spojení okna se střešní fólií použitou v konstrukci střechy a chrání termoizolační materiál před navlhnutím.

  • parotěsný límec XDS, který se používá ke zhotovení parotěsné izolace kolem střešního okna. Zaručuje těsně spojení parotěsné fólie s oknem. Připevňuje se do drážky v rámu připravené k namontování vnitřního ostění.Sada XDKSada FAKRO XDK


© 2019 RADIM CHVÁTAL Vytvořilo 4every1 s.r.o.