FAKRO ARS I 78x118

FAKRO ARS I  78x118

Cena bez DPH: 960,33 Kč
Cena s DPH: 1 162 Kč
Ks
skladem
Záruka: 24 měsíců
Výrobce: FAKRO

Zastiňující roletka Fakro ARS je nejjednodušší a také nejlevnější okenní doplněk, nemá boční vedení, díky čemuž lze aretovat pouze ve třech háčky zvolených pozicích (zahákne se jednoduše do plastového háčku, který je našroubován ve zvolených pozicích v křídle okna). U typu ARS I lze využít výběr ze 44 barev, u ARS II lze využít výběr z 9 různých variant s potisky na povrchu i bez nich (za příplatek). Roletka poskytuje příjemnou ochranu před přímým slunečním svitem.


Zastiňující roletky FAKRO ARS I a ARS II
Standardní zastiňující roletka FAKRO ARS chrání před světlem a s ohledem na obrovský výběr barevného provedení představuje dodatečný dekorativní prvek interiéru. Roletka částečně redukuje množství světla pronikajícího do místnosti a je dodávaná v 55 barevných provedeních – viz kódy a barevné vzorky níže. Ovládání je naprosto jednoduché stažením a zavěšením do jedné ze třech pozic, nastavených protilehlými háčky uvnitř rámu křídla. Pro výše umístěná okna s roletkami lze použít ovládací tyč.
Charakteristika:
  • postupná regulace intenzity dopadajícího světla,

  • částečná ochrana před slunečním teplem. Jako ochranu před horkem je nutno použít venkovní markýzu,

  • možnost nastavení rolety ve třech zvolených polohách,

  • poskytuje pocit soukromí pro uživatele při celkovém zatažení rolety.Dodávaná barevná provedení a jejich kódy (prosím uveďte TROJMÍSTNÝ KÓD v poznámce objednávky):


ARS I - standard

ARS II - premium s příplatkem

 

© 2020 RADIM CHVÁTAL Vytvořilo 4every1 s.r.o.