Střešní okno Velux GGL 3066 PK08 94x140

Střešní okno Velux GGL 3066 PK08 94x140

Cena bez DPH: 12 247,11 Kč
Cena s DPH: 14 819 Kč
Ks
skladem
Záruka: 10 let
Výrobce: VELUX

AKCE: Doprava produktu po celé ČR ZDARMA!!!
Kyvné dřevěné střešní okno VELUX GGL s dřevěným opakovaně lakovaným a vrstveným rámem, se zasklením 66 (vylepšené nízkoenergetické a bezpečnostní izolační trojsklo proti venkovnímu hluku, přehřívání, úderu a nárazu). Velmi tepelně úsporné trojsklo s koeficientem prostupu tepla sklem Ug = 0,5 W/m2K.


Kyvné střešní okno VELUX GGL 3066 s nízkoenergetickým bezpečným trojsklemDřevěné kyvné střešní okno PREMIUM s horním ovládáním GGL 3066 se zasklením VELUX --66 (nízkoenergetické izolační bezpečnostní trojsklo, plavené sklo, reflexní vrstva). Koeficient Uskla= 0,5 W/m2K, Uokna= 1,0 W/m2K. Montáž kyvného střešního okna GGL je možná do šikmých střech se sklonem od 15° do 90°. Lemování pro montáž okna není jeho součástí (nutno dokoupit samostatně dle druhu střešní krytiny). Otevírání madlem s dvojkrokovým zámkem v horní části okenního křídla. Snadno vyměnitelný vzduchový filtr pro zadržení nečistot a hmyzu. Okno je možné přetočit o 180 stupňů pro snadné umytí venkovní strany zasklení, na rámu je pak pojistná drážka pro zafixování okna proti zpětnému přetočení. Větší prosklená plocha.    • Díky štíhlejšímu rámu ​mají okna nové generace až o 18 % větší prosklenou plochu, která pro​pustí do místno​sti více denního světla a umožní tak lépe využít energii z pasivních solárních zisků.
  • ThermoTechnology

Nové řešení izolace, které využívá v konstukci okn​a vysoce kvalitní ​izolační materiál, jenž chrání před venkovním chladem a udržuje teplo uvnitř.
 
Otevírání madlem s dvojkrokovým zámkem v horní části okenního křídla. Navíc jsou na ovládacím madlu vyznačené ikony​ s funkcemi ventilační klapky. Inovovaná ventilační klapkaUmožňuje větrání i při zavřeném okně. Ventilační klapka se vzduchovým filtrem zabraňuje vniknutí prachu a hmyzu, ale umožňuje proudění čerstvého vzduchu.


 


Bezpečnostně chráněné trojsklo

  1. Dvojité lepené plavené vnitřní sklo se dvěma PVB fóliemi a selektivně reflexní vrstvou

  2. Tvrzené vnější sklo se samočistící vrstvou a úpravou proti rosení

  3. Plavené sklo se selektivně reflexní vrstvou

 
 
Složení zasklení2x3 mm  lepené plavené sklo se selektivně reflexní vrstvou a vylepšenou zvukově-izolační schopností12 mm Krypton3 mm  plavené sklo se selektivně reflexní vrstvou12 mm Krypton4,0 mm tvrzené sklo se samočistící vrstvou a úpravou proti rosení Zasklení: 66 - Nízkoenergetické izolační bezpečnostní trojsklo 

- lepené plavené vnitřní sklo se selektivně reflexní vrstvou a dvojitou PVB fólií s vylepšením vlastností prostupu zvuku

- Tvrzené vnější sklo se selektivně reflexní samočistící vrstvou a úpravou proti rosení

- g Celková propustnost solární energie = 0,51

- Uw  Součinitel prostupu tepla celým oknem = 1,0 W/m2K

- Ug  Součinitel prostupnosti tepla ve středu skla = 0,5 W/m2K

- Plnící plyn: Krypton

- Útlum hluku 37 dB

- Využití solárního zisku
 Vlastnosti a výhody lemováníZajišťuje dokonalé osazení oken a jejich vodotěsné napojení na střešní plášť. Vyrábí se v různých variantách podle typu střešní krytiny. Materiál lemování se musí shodovat s materiálem oplechování (hliník, měď či titanzinek).Lemování není součástí balení střešního okna - je třeba jej objednat zvlášť. 
 Potřebuji lemování?Při konstrukci oken VELUX jsme brali v potaz všechny aspekty montáže,abychom zajistili, že okno perfektně zapadne do střechy. Nenápadnélemování vytváří vodotěsné napojení okna a střechy. Tím je zajištěnbezpečný a účinný odvod vody. Lemování VELUX byla testována, abyvydržela nejnáročnější klimatické podmínky.


 

Bude se hodit ke zvolené střešní krytině?


 

Lemování VELUX se hodí téměř ke všem střešním krytinám. Může být použito v případě tradičních materiálů, jako jsou běžné tašky všech druhů a typů, nebo i na méně obvyklé materiály, jako je vlnitý, nebo trapézový plech, břidlice, šindele, bobrovka, apod... 


Bude vyhovovat mé kombinaci oken?Lemování a montážní doplňky VELUX jsou vyrobené speciálně pro okna VELUX. Jejich konstrukce vyhovuje systémua nabízí kompletní řešení pro samostatná okna i mnohočetné kombinace.Lemování pro sestavy oken je navrženo tak, aby umožnilo libovolnou skladbu oken VELUX.

Dlouhá záruční doba VeluxStřešní okna a VELUX mají speciální prodlouženou záruku 15 let vztahující se na zlomení kovánía na zlomení polyuretanových a PVC profilů. Na střešní okna Velux se vztahuje záruka 5 leta dalších 5 let získáte použitím zateplovací sady BDX 2000 a nebo použitím zatepleného lemování.       
 

© 2020 RADIM CHVÁTAL Vytvořilo 4every1 s.r.o.