Střešní okno Velux GGL 3068 PK10 94x160

Střešní okno Velux GGL 3068 PK10 94x160

Cena bez DPH: 11 722,31 Kč
Cena s DPH: 14 184 Kč
Ks
skladem
Záruka: 10 let
Výrobce: VELUX

AKCE: Doprava produktu po celé ČR ZDARMA!!!
Kyvné dřevěné střešní okno VELUX GGL 3068 s dřevěným opakovaně lakovaným a vrstveným rámem, s bezpečnostním trojsklem a koeficientem prostupu tepla sklem Ug = 0,7 W/m2K. Bezpečnostní fólie na vnitřní straně skla zajistí naprostou bezpečnost pod oknem i při velkém poškození skleněné výplně.


Kyvné střešní okno VELUX GGL 3068 s bezpečnostním trojsklemDřevěné kyvné střešní okno PREMIUM s horním ovládáním GGL 3068 se zasklením VELUX --68 (bezpečné trojsklo, dvojité lepené plavené sklo s reflexní vrstvou a dvěmi bezpečnostními fóliemi PVB). Koeficient Uskla= 0,7 W/m2K, Uokna= 1,1 W/m2K. Montáž kyvného střešního okna GGL je možná do šikmých střech se sklonem od 15° do 90°. Lemování pro montáž okna není jeho součástí (nutno dokoupit samostatně dle druhu střešní krytiny). Otevírání madlem s dvojkrokovým zámkem v horní části okenního křídla. Útlum hluku Rw= 35 dB celková prostupnost solární energie g = 0,52, prostupnost UV záření  τuv 0,05. Snadno vyměnitelný vzduchový filtr pro zadržení nečistot či hmyzu. Otočení křídla o 160 stupňů pro snadné umytí venkovní strany okna. Pojistka pro zafixování okna při větrání nebo umývání.Větší prosklená plocha.    • Díky štíhlejšímu rámu ​mají okna nové generace až o 18 % větší prosklenou plochu, která pro​pustí do místno​sti více denního světla a umožní tak lépe využít energii z pasivních solárních zisků.
  • ThermoTechnology

Nové řešení izolace, které využívá v konstukci okn​a vysoce kvalitní ​izolační materiál, jenž chrání před venkovním chladem a udržuje teplo uvnitř.
 
Otevírání madlem s dvojkrokovým zámkem v horní části okenního křídla. Navíc jsou na ovládacím madlu vyznačené ikony​ s funkcemi ventilační klapky. Inovovaná ventilační klapkaUmožňuje větrání i při zavřeném okně. Ventilační klapka se vzduchovým filtrem zabraňuje vniknutí prachu a hmyzu, ale umožňuje proudění čerstvého vzduchu.


Bezpečnostně chráněné trojsklo

  1. Dvojité lepené plavené vnitřní sklo se dvěma PVB fóliemi a selektivně reflexní vrstvou

  2. Tvrzené vnější sklo se samočistící vrstvou a úpravou proti rosení

  3. Plavené sklo se selektivně reflexní vrstvou


Zasklení: 68 - Bezpečnostní izolační trojsklo

- 2x3mm lepené plavené vnitřní sklo se selektivně reflexní vrstvou a dvěmi PVB fóliemi- 12mm argon- 3mm plavené sklo se selektivně reflexní vrstvou- 12mm argon- 4mm tvrzené vnější sklo s úpravou proti rosení a samočistící a selektivně reflexní vrstvou  - g Celková propustnost solární energie = 0,52

- Uw  Součinitel prostupu tepla celým oknem = 1,1 W/m2K

- Ug  Součinitel prostupnosti tepla ve středu skla = 0,7 W/m2K

- Plnící plyn: Argon

- Útlum hluku 35 dB

- Využití solárního zisku
  Vlastnosti a výhody lemováníZajišťuje dokonalé osazení oken a jejich vodotěsné napojení na střešní plášť. Vyrábí se v různých variantách podle typu střešní krytiny. Materiál lemování se musí shodovat s materiálem oplechování (hliník, měď či titanzinek).Lemování není součástí balení střešního okna - je třeba jej objednat zvlášť. 
 Potřebuji lemování?Při konstrukci oken VELUX jsme brali v potaz všechny aspekty montáže,abychom zajistili, že okno perfektně zapadne do střechy. Nenápadnélemování vytváří vodotěsné napojení okna a střechy. Tím je zajištěnbezpečný a účinný odvod vody. Lemování VELUX byla testována, abyvydržela nejnáročnější klimatické podmínky.


 

Bude se hodit ke zvolené střešní krytině?


 

Lemování VELUX se hodí téměř ke všem střešním krytinám. Může být použito v případě tradičních materiálů, jako jsou běžné tašky všech druhů a typů, nebo i na méně obvyklé materiály, jako je vlnitý, nebo trapézový plech, břidlice, šindele, bobrovka, apod... 


Bude vyhovovat mé kombinaci oken?Lemování a montážní doplňky VELUX jsou vyrobené speciálně pro okna VELUX. Jejich konstrukce vyhovuje systémua nabízí kompletní řešení pro samostatná okna i mnohočetné kombinace.Lemování pro sestavy oken je navrženo tak, aby umožnilo libovolnou skladbu oken VELUX.

Dlouhá záruční doba VeluxStřešní okna a VELUX mají speciální prodlouženou záruku 15 let vztahující se na zlomení kovánía na zlomení polyuretanových a PVC profilů. Na střešní okna Velux se vztahuje záruka 5 leta dalších 5 let získáte použitím zateplovací sady BDX 2000 a nebo použitím zatepleného lemování.       © 2020 RADIM CHVÁTAL Vytvořilo 4every1 s.r.o.