VELUX DFD standard CK02 55x78

VELUX DFD standard CK02 55x78

Cena bez DPH: 1 580,17 Kč
Cena s DPH: 1 912 Kč
Ks
skladem
Záruka: 2 roky
Výrobce: VELUX

Kombinovaná roleta VELUX DFD. Jedná se o kombinaci zcela zatemňující rolety a plisované rolety s bočním vedením v jednom výrobku za zvýhodněnou cenu. Díky této kombinaci můžete v místnosti dosáhnout jak úplného zatemnění, tak i pouhého příjemného zastínění. Roleta se dodává pouze v manuálním ovládání ve 4 barevných variantách bez příplatku v řadě STANDARD a v dalších 20 vzorech s příplatkem v řadě PREMIUM.


Kombinované zatemňující rolety VELUX DFD width=

Kombinace zcela zatemňující rolety a plisované rolety v jednom výrobku za zvýhodněnou cenu. width=Díky této kombinaci můžete v místnosti dosáhnout úplného zatemnění, ale i příjemného zastínění a současné dekorace. Roleta se dodává pouze v manuálním ovládání. Každou z rolet lze ovládat samostatně.Optimálního tepelného komfortu v místnosti dosáhnete kombinací rolety s venkovní markýzou nebo předokenní roletou.Přednosti a výhody kombinované rolety Velux
  • umožňuje úplné zatemnění nebo pouhé zastínění interiéru jedním výrobkem

  • každá z rolet se ovládá samostatně a je možné je na okně zastavit v jakékoliv poloze

  • dvě rolety v jednom za zvýhodněnou cenu  - úspora až 25%

  • jednoduchá a rychlá montáž díky unikátnímu systému Pick&Click!™

  • vodící lišty v hliníkovém provedení

  • manuální ovládání
Dodávaná barevná provedení a jejich kódy :


Výběr barevných odstínů STANDARD (bez doplatku) označených červeným rámečkem a příplatkové barvy PREMIUM (za příplatkovou cenu) čtyřmístný kód prosím uveďte do poznámky při objednávce:


PPPP  width=


         PPPPPPPPPPPP

© 2019 RADIM CHVÁTAL Vytvořilo 4every1 s.r.o.