VELUX EDS 0000 FK06 66x118

VELUX EDS 0000 FK06 66x118

Cena bez DPH: 1 447,11 Kč
Cena s DPH: 1 751 Kč
Ks
skladem
Záruka: 10 let
Výrobce: VELUX

Těsnící lemování VELUX EDS 0000. Jedná se o lemování bez zateplovací a napojovací sady BDX. Použití pro bezprofilované krytiny (nebo s maximální tloušťkou krytiny do 8mm) na šikmé střeše. Standardní provedení z hliníku v neutrální šedé barvě, nebo s doplatkem z mědi nebo titanzinku. Pro šíkmé střechy se sklonem 15° až 90°.


Těsnící lemování VELUX pro bezprofilové krytiny EDS 0000Jedná se o základní lemování bez zateplovací sady, které je vhodné do těchto zobrazených krytin bez profilu na povrchu: Jediným rozdílem od lemování EDW 0000 je spodní část, která zde zajišťuje rovné a těsné spojení s rovným a bezprofilovaným povrchem krytiny. width=

Vlastnosti:
  • Lemování zajišťuje vodotěsnost a ochranu proti povětrnostním vlivům a umožňuje nenápadné osazení oken do střešní krytiny.

  • Boční žlábek pro odvod vody.

  • Drenážní žlábek pro případ použití podstřešní fólie, umožňuje bezpečně odvádět vodu z podstřešní fólie mimo obvod okenního rámu (je obsažen pouze v balení se sadou BDX).


 

Lemování a montážní doplňky VELUX jsou vyrobené speciálně pro okna VELUX. Jejich konstrukce vyhovuje systému a nabízí kompletní řešení pro samostatná okna i mnohočetné kombinace. Lemování pro sestavy oken je navrženo tak, aby umožnilo libovolnou skladbu oken VELUX. Lemování VELUX EDW 0000 se hodí téměř ke všem střešním krytinám. Může být použito v případě tradičních materiálů, jako jsou například tašky s rovným povrchem, nebo i na méně obvyklé materiály, jako je břidlice, šindele, nebo falcovaný plech.© 2019 RADIM CHVÁTAL Vytvořilo 4every1 s.r.o.