VELUX EDW 0000 CK02 55x78

VELUX EDW 0000 CK02 55x78

Cena bez DPH: 1 353,72 Kč
Cena s DPH: 1 638 Kč
Ks
skladem
Záruka: 10 let
Výrobce: VELUX

Těsnící lemování VELUX EDW 0000. Jedná se o základní lemování bez zateplovací sady.
Použití pro profilované krytiny na šikmé střeše. Standardní provedení z hliníku v neutrální šedé barvě, nebo s doplatkem z mědi nebo titanzinku. Pro šíkmé střechy se sklonem 15° až 90°.


Těsnící vodotěsné lemování EDW 0000Lemování bez zateplovací sadyJe určeno pro profilovanou krytinu do celkové výšky profilu 120mm. Typickými příklady krytin, do kterých lze uvedené lemování použít, jsou běžné betonové a pálené krytiny, plechové krytiny s imitací tašky, plastové a plechové vlnovky, trapézové plechy, apod. 

Střešní lemování pro profilovanou krytinu EDW zajišťuje vodotěsnost a ochranu proti povětrnostním vlivům a umožňuje nenápadné osazení a napojení oken do střešní krytiny. Materiál střešního lemování: provedení z lakovaného (eloxovaného) hliníku, mědi nebo titanzinku, také varianta s červenou manžetou, tak aby ladila s krytinami v různých odstínech červené barvy.Charakteristika střešního lemování :-lemování pro profilovanou střešní krytinu do celkové výšky profilu max. 120 mm, např. běžné tašky, bobrovka, tegalit, trapézový plech-lze instalovat do střech se sklonem od 15° do 90°-lemování obsahuje boční žlábek pro odvod vody-drenážní žlábek pro napojení podstřešní fólie a bezpečný odvod vody mimo obvod okenního rámu - obsahuje pouze lemování se zateplením, nebo s dodatečně zakoupenou sadou BDX.Popis střešního lemování:

Toto lemování má boční a horní díl opatřen pěnovým těsněním. Spodní díl je vybaven vrapovanou manžetou, která umožňuje vytvarování lemu dle profilu střešní krytiny. Vlastnosti:
  • Lemování zajišťuje vodotěsnost a ochranu samotného okna proti povětrnostním vlivům a umožňuje jeho nenápadné osazení do střešní krytiny.

  • Boční a horní díly jsou opatřeny pěnovým těsněním.

  • Spodní díl je opatřen plisovanou manžetou pro správné vytvarování dle profilu krytiny.

  • Samostatný drenážní žlábek (okapnička) umožňuje bezpečně odvádět vodu z podstřešní fólie mimo obvod okenního rámu, tento díl obsahuje pouze lemování se zateplením, nebo s dodatečně zakoupenou sadou BDX.EDW 1000Lemování a montážní doplňky VELUX jsou vyrobené speciálně pro okna VELUX. Jejich konstrukce vyhovuje systému a nabízí kompletní řešení pro samostatná okna i mnohočetné kombinace. Lemování pro sestavy oken je navrženo tak, aby umožnilo libovolnou skladbu oken VELUX. 


© 2019 RADIM CHVÁTAL Vytvořilo 4every1 s.r.o.