VELUX EDW 2000 CK02 55x78

VELUX EDW 2000 CK02 55x78

Cena bez DPH: 2 009,09 Kč
Cena s DPH: 2 431 Kč
Ks
skladem
Záruka: 10 let
Výrobce: VELUX

Těsnící lemování VELUX EDW 2000. Jedná se o lemování s integrovanou zateplovací a napojovací sadou BDX, která slouží k optimálnímu zateplení okna a přispívá ke snížení tepelných ztrát. Použití pro profilované krytiny na šikmé střeše. Standardní provedení z hliníku v neutrální šedé barvě, nebo s doplatkem z mědi nebo titanzinku. Pro šíkmé střechy se sklonem 15° až 90°.


Těsnící vodotěsné lemování se zateplením EDW 2000Lemování se zateplovací sadouJe určeno pro profilovanou krytinu do celkové maximální výšky profilu tašek 120mm. Typickými příklady krytin, do kterých lze uvedené lemování použít, jsou běžné betonové a pálené krytiny, plechové krytiny s imitací tašky, plastové a plechové vlnovky, trapézové plechy, apod. Na rozdíl od běžného lemování je součástí balení zateplovací balíček BDX 2000, který zajišťuje pevné a vodotěsné napojení okna na stávající difuzní membránu a dále dodatečně zatepluje rám okna, čímž eliminuje možnost tvorby tepelných mostů a tím i možnost rosení skel.

Střešní lemování pro profilovanou krytinu EDW 2000 zajišťuje vodotěsnost a ochranu proti povětrnostním vlivům a umožňuje nenápadné osazení a napojení oken do okolní střešní krytiny. Materiál střešního lemování: provedení z lakovaného (eloxovaného) hliníku, mědi nebo titanzinku, také varianta s červenou manžetou, tak aby ladila s krytinami v různých odstínech červené barvy    Charakteristika střešního lemování :
  •  Výhodné a praktické spojení lemování EDW a zateplovací sady BDX dodávané v jednom balení, díky čemuž zaplatíte méně

  • lemování pro profilovanou střešní krytinu do celkové výšky profilu max. 120 mm, např. běžné tašky, bobrovka, tegalit, trapézový plech

  • lze instalovat do střech se sklonem od 15° do 90°

  • lemování obsahuje boční žlábek pro odvod vody

  • drenážní žlábek pro napojení podstřešní fólie a bezpečný odvod vody mimo obvod okenního rámu

  • Zateplovací sada BDX zajišťuje důkladné provedení izolace po obvodu rámu okna a přispívá tak ke snížení tepelných ztrát. Součástí sady je pevný zateplovací rám, manžeta z hydroizolační fólie BFX a drenážní žlábek.Popis střešního lemování:

Toto lemování má boční a horní díl opatřen pěnovým těsněním. Spodní díl je vybaven vrapovanou manžetou, která umožňuje vytvarování lemu dle profilu střešní krytiny. Dále obsahuje zateplovací rámeček dle rozměru okna, nařasenou hydroizolační fólii BFX pro těsné spojení podstřešní membrány s rámem okna a drenážní žlábek pro odvod vody z oblasti okenního průřezu.Vlastnosti:
  • Lemování zajišťuje vodotěsnost a ochranu samotného okna proti povětrnostním vlivům a umožňuje jeho nenápadné osazení do střešní krytiny.

  • Boční a horní díly jsou opatřeny pěnovým těsněním.

  • Spodní díl je opatřen plisovanou manžetou pro správné vytvarování dle profilu krytiny.

  • Samostatný drenážní žlábek (okapnička) umožňuje bezpečně odvádět vodu z podstřešní fólie mimo obvod okenního rámu.                                 Zateplovací sada VELUX BDX 2000 - kompletní sadaEDW 1000  +

Lemování a montážní doplňky VELUX jsou vyrobené speciálně pro okna VELUX. Jejich konstrukce vyhovuje systému a nabízí kompletní řešení pro samostatná okna i mnohočetné kombinace. Lemování pro sestavy oken je navrženo tak, aby umožnilo libovolnou skladbu oken VELUX.
© 2019 RADIM CHVÁTAL Vytvořilo 4every1 s.r.o.