Velux GLU 0051 CK04 55x98

Velux GLU 0051 CK04 55x98

Cena bez DPH: 5 253,72 Kč
Cena s DPH: 6 357 Kč
Ks
skladem
Záruka: 10 let
Výrobce: VELUX

AKCE: Doprava produktu po celé ČR ZDARMA!!!
Kyvné bezúdržbové střešní okno VELUX GGU s dřevěným rámem a polyuretanovým 3mm silným nástřikem, se zasklením 0060R (nízkoenergetické izolační trojsklo s dvojitou izolační vrstvou Argonu, se selektivně reflexní vrstvou). Jedná se o jedno z nejprodávanějších bezúdržbových střešních oken nejen na českém trhu.


Kyvné střešní okno VELUX GGU - prověřená klasikaGGU - bílé bezúdržbové střešní okno s dřevěným jádrem width=Kyvné okno GGU s ventilační klapkou nabízí kromě praktických vlastností okna GGL navíc zvýšenou odolnost vůči vnějším vlivům a elegantní vzhled. Je vyrobeno z lepeného dřevěného profilu s povrchovou vrstvou z polyuretanu, výhodně tak využívá přednosti obou materiálů. Díky těmto mimořádným vlastnostem můžete okno GGU využít všude tam, kde jsou kladeny vysoké nároky na snadnou údržbu, nebo v prostorách se zvýšenou vlhkostí. Všude bez výjimky pak můžete ocenit eleganci bílého povrchu, která pomůže vytvořit originální atmosféru interiéru.

Praktické okno s ovládacím madlem v horní části křídla (nebo v provedení B s dolní kličkou). Madlo okna se pohodlně drží a snadno ovládá. Přímo pod okno můžete postavit nábytek, aniž znemožníte otevírání.
Okno je vybaveno ventilační klapkou se vzduchovým filtrem (zadržení nečistot a hmyzu) pro přivětrání i při zavřeném okně a umožňuje snadné mytí při přetočení křídla o 160°. Okno GGU lze zajistit ve dvou polohách: pro umývání a k zabezpečení proti silnému větru. Toto zajištění slouží zároveň jako dětská pojistka. Lze doplnit také motorickou jednotkou pro elektrické ovládání.


Instalace je možná do střech ve sklonu 15 až 90 stupňů.
Ochrana proti poškození zevnitř

Vnitřní lepené bezpečnostní sklo zaručuje ochranu osob uvnitř místnosti.  width=

Je složené ze dvou skel opatřených vprostřed fólií pro bezpečné zajištění soudržnosti skla při rozbití. I při případném poškození jsou tak úlomky skla zadrženy fólií a nevysypou se do interiéru. width=Ochrana proti slunečnímu záření

Schopnost regulovat přehřívání interiéru je dána koeficientem g (%), který udává množství sluneční energie procházející přes zasklení. Efektu se dosahuje speciálním pokovením. Čím je koeficient g nižší, tím méně tepelného záření projde přes zasklení do interiéru.Snížení hladiny zvuku

Snížení hladiny hluku je udáváno koeficientem Rw (dB). Čím je koeficient Rw vyšší, tím lépe zasklení izoluje proti hluku.Úspora energie 

Kvalita zasklení z pohledu prostupu tepla je dána koeficientem U [W/(m2.K)]. 

Čím je koeficient U nižší, tím dochází k menším tepel ným ztrátám přes zasklení. 

V zimním období nedochází k únikům tepla ven a v létě se interiér méně přehřívá (při zavřeném okně).Tvrzené venkovní sklo

Vyšší prevence proti rozbití a vniknutí.Ochrana proti vnějším vlivůmV porovnání s fasádními okny je nebezpečí poškození střešního okna vnějšími vlivy (např. krupobitím) vyšší. Použitím vnějšího tvrzeného skla se možnost rozbití zasklení minimalizuje. width=Neprůhledné (matné) sklo --34

Pro použití tam, kde je vyžadováno soukromí (např. koupelny apod.). Matné sklo propustí světlo.Samočisticí vrstva

Čisticí efekt je založen na snazším rozkladu organických nečistot a jejich snazším smývání ze skla. Samočisticí vrstva je integrovaná do venkovního skla a aktivuje se vlivem denního světla. Po aktivaci je povrch skla silně hydrofilní – při dešti se voda rozteče po povrchu a vytvoří souvislý film. 

Voda uvolní a odplaví nečistoty a rychleji odteče. Povrch rychleji usychá. To vše přispívá k lepšímu výhledu a celkově snazší údržbě.Technické parametry

Součinitel prostupu tepla U(W/m2.K)
 – čím je koeficient nižší, tím dochází k menším tepelným ztrátám přes zasklení. V zimním období nedochází k úniku tepla ven z místnosti, v létě se interiér méně přehřívá (při zavřeném okně). Vzduchová neprůzvučnost Rw (dB) – udává snížení hladiny hluku. Čím je koeficient vyšší, tím lépe zasklení izoluje venkovní width= hluk. Součinitel prostupu tepelného slunečního záření g (%) – charakterizuje schopnost regulovat přehřívání interiéru. Udává množství sluneční tepelné energie procházející přes zasklení. Čím je koeficient nižší, tím méně tepelného záření projde přes zasklení do interiéru. Samočisticí vrstva – je integrovaná do venkovního skla a aktivuje se vlivem denního světla. Čisticí efekt je založený na chemické reakci, při které dochází k rychlejšímu rozkladu organických nečistot a k jejich snadnému smývání (deštěm).Typy a možnosti zasklení 

Vhodným výběrem zasklení střešního okna ovlivníte kvalitu vašeho bydlení. Z nabídky střešních oken VELUX si můžete vybrat okno se zasklením, které odpovídá vašim požadavkům, jako např. zabránění úniku tepla, ochrana před přehříváním interiéru, ochrana před hlukem apod.

Energeticky úsporná dvojskla VELUX se vyznačují jak nízkými tepelnými ztrátami, tak dobrou zvukovou izolaci. Díky speciální technologii výroby („warm edge“) se také snižuje možnost kondenzace par v chladných klimatických podmínkách. Díky vyspělým technologiím mají střešní okna VELUX obecně velmi dobré tepelně-izolační vlastnosti vyjádřené nízkými hodnotami součinitele prostupu tepla (U).
 width= 

Energeticky úsporné zasklení --55: 

 
 • Vyšší úspora energie

 • Ochrana proti vnějším vlivům (vnější tvrzené sklo)

 • Lepší zvuková a tepelná izolace

 • Vnitřní lepené bezpečnostní sklo2x3 mm – lepené sklo plavené 

14,5 mm – argon, Uskla=1,1 W/m2K 

4 mm – tvrzené sklo se selektivně reflexní vrstvou

 width=
 

 Energeticky úsporné zasklení --50: 


 • Úspora energie

 • Ochrana proti vnějším vlivům (vnější tvrzené sklo)

 • Nejlevnější zasklení u oken Velux

 • Základní sklo4 mm – sklo se selektivně reflexní vrstvou 

16 mm – argon, Uskla=1,1 W/m2K 

4 mm – tvrzené skloPouze pro okna GZL Standard 

 width=
 

Energeticky úsporné a bezpečné zasklení --60: 


 • Vyšší úspora energie

 • Ochrana proti vnějším vlivům (vnější tvrzené sklo)

 • Nejepší zvuková a tepelná izolace

 • Vnitřní lepené bezpečnostní sklo

 • Samočistící vrstva, úprava skla proti hluku


Úspora energie2x3 mm – laminované sklo 

12 mm – argon, Uskla=1,0 W/m2K 

6 mm – tvrzené sklo se selektivně reflexní vrstvou  width=

 

Energeticky úsporné zasklení --62:


 • Pro nízkoenergetické stavby

 • Vynikající tepelně technické parametry

 • Sklo se samočisticí úpravou

 • Zvýšená odolnost proti poškození (vnější i vnitřní sklo)

 • Nejlepší sklo u výrobků VELUX2x2 mm lepené plavené sklo

10 mm Krypton 

4 mm tvrzené sklo se selektivně reflexní vrstvou 

10 mm Krypton, Uskla=0,5 W/m2K 

4 mm tvrzené sklo se selektivně reflexní vrstvou 

- pouze pro okna: GGL, GGU, GPUVýrobek je zařazen do programu Zelená úsporám, pouze pro okna Premium
  width=

 

Energeticky úsporné zasklení --66:


 • Pro nízkoenergetické stavby

 • Vynikající tepelně technické parametry

 • Sklo se samočisticí úpravou

 • Zvýšená odolnost proti poškození (vnější i vnitřní sklo)2x2 mm lepené sklo

10 mm Argon 

4 mm tvrzené sklo se selektivně reflexní vrstvou 

10 mm Argon, Uskla=0,7 W/m2K 

4 mm tvrzené sklo se selektivně reflexní vrstvou 

- pouze pro okna: GGL, GGU, GPU, GPLVýrobek je zařazen do programu Zelená úsporám, pouze pro okna Premium
  width= 

Neprůhledné zasklení --34: 

 
 • Vyšší úspora energie

 • Ochrana proti vnějším vlivům (vnější tvrzené sklo)

 • Lepší zvuková a tepelná izolace

 • Vnitřní lepené bezpečnostní sklo

 • Vnější sklo s neprůhlednou vrstvou2x3 mm – lepené sklo plavené 

14,5 mm – argon, Uskla=1,0 W/m2K 

4 mm – tvrzené sklo

Typy zasklení u oken před rokem výroby 2014:Vhodným výběrem zasklení střešního okna ovlivníte kvalitu vašeho bydlení. Z nabídky střešních oken VELUX si můžete vybrat okno se zasklením, které odpovídá vašim požadavkům, jako např. zabránění úniku tepla, ochrana před přehříváním interiéru, ochrana před hlukem apod. 

Počet teček označuje účinnost zasklení pro uvedenou vlastnost - čím je počet teček vyšší, tím je zasklení účinnější.

Typy zasklení

Součinitel prostupu tepla U(W/m2.K) – čím je koeficient nižší, tím dochází k menším tepelným ztrátám přes zasklení. V zimním období nedochází k úniku tepla ven z místnosti, v létě se interiér méně přehřívá (při zavřeném okně). 

Vzduchová neprůzvučnost Rw (dB) – udává snížení hladiny hluku. Čím je koeficient vyšší, tím lépe zasklení izoluje venkovní hluk. 

Součinitel prostupu tepelného slunečního záření g (%) – charakterizuje schopnost regulovat přehřívání interiéru. Udává množství sluneční tepelné energie procházející přes zasklení. Čím je koeficient nižší, tím méně tepelného záření projde přes zasklení do interiéru. 

Samočisticí vrstva – je integrovaná do venkovního skla a aktivuje se vlivem denního světla. Čisticí efekt je založený na chemické reakci, při které dochází k rychlejšímu rozkladu organických nečistot a k jejich snadnému smývání (deštěm).

 


© 2019 RADIM CHVÁTAL Vytvořilo 4every1 s.r.o.