VELUX GPL 3068 FK06 66x118

VELUX GPL 3068 FK06 66x118

Cena bez DPH: 9 981,82 Kč
Cena s DPH: 12 078 Kč
Ks
skladem
Záruka: 10 let
Výrobce: VELUX

AKCE: Doprava produktu po celé ČR ZDARMA!!!
Výklopně-kyvné dřevěné střešní okno VELUX GPL s dřevěným opakovaně lakovaným a vrstveným rámem, se zasklením 68 (bezpečné izolační trojsklo s koeficientem prostupu tepla sklem Ug = 0,7 W/m2K). Jedná se o okno s možností výklopného otevření celého křídla v horním kloubu o 45 stupňů s možností panoramatického výhledu bez omezení přístupu křídlem okna.


Výklopně kyvné střešní okno VELUX GPL

Neomezený panoramatický výhledVýklopně-kyvné střešní okno GPL s dřevěným rámem z řady VELUX PREMIUM umožňuje optimální prosvětlení půdního prostoru. Jeho výhodou je také snadná a rychlá montáž. Podkroví není kompletní bez velkého výhledu do přírody nebo na město. Naše výklopně-kyvná okna při plném otevření poskytují ničím nerušený panoramatický výhled. Protože klika na výklopnou funkci okna je umístěna ve spodní části, tyto modely se snadno otevírají a zavírají i pokud jsou namontována ve větší výšce. Okna je možné snadno umývat i z venkovní strany otočením křídla o 160°. Křídlo okna se vyklápí směrem ven až do maximální polohy 45°.Okno je vybaveno ventilační klapkou se vzduchovým filtrem (zadržení nečistot a hmyzu) pro přivětrání i při zavřeném okně a umožňuje snadné mytí při přetočení křídla o 160°. Okno lze zajistit ve dvou polohách: pro umývání a k zabezpečení proti silnému větru. Toto zajištění slouží zároveň jako dětská pojistka. Lze doplnit také motorickou jednotkou pro elektrické ovládání.Instalace je možná do střech ve sklonu 15 až 55 stupňů, nebo po objednání speciálních silnějších pružin až do sklonu 90 stupňů.Větší prosklená plocha.
    • Díky štíhlejšímu rámu ​mají okna nové generace až o 18 % větší prosklenou plochu, která pro​pustí do místno​sti více denního světla a umožní tak lépe využít energii z pasivních solárních zisků.
  • ThermoTechnology

Nové řešení izolace, které využívá v konstukci okn​a vysoce kvalitní ​izolační materiál, jenž chrání před venkovním chladem a udržuje teplo uvnitř.
 
Otevírání madlem s dvojkrokovým zámkem v horní části okenního křídla zajišťuje kyvnou funkci. Navíc jsou na ovládacím madlu vyznačené ikony​ s funkcemi ventilační klapky. Při výklopné funkci okna využijeme ovládání spodní klikou. Inovovaná ventilační klapkaUmožňuje větrání i při zavřeném okně. Ventilační klapka se vzduchovým filtrem zabraňuje vniknutí prachu a hmyzu, ale umožňuje proudění čerstvého vzduchu.


Bezpečnostně chráněné trojsklo

  1. Dvojité lepené plavené vnitřní sklo se dvěma PVB fóliemi a selektivně reflexní vrstvou

  2. Tvrzené vnější sklo se samočistící vrstvou a úpravou proti rosení

  3. Plavené sklo se selektivně reflexní vrstvou


Zasklení: 68 - Bezpečnostní izolační trojsklo

- 2x3mm lepené plavené vnitřní sklo se selektivně reflexní vrstvou a dvěmi PVB fóliemi- 12mm argon- 3mm plavené sklo se selektivně reflexní vrstvou- 12mm argon- 4mm tvrzené vnější sklo se selektivně reflexní vrstvou s úpravou proti rosení a samočistící vrstvou

- g Celková propustnost solární energie = 0,

- Uw  Součinitel prostupu tepla celým oknem = 1,3 W/m2K

- Ug  Součinitel prostupnosti tepla ve středu skla = 1,0 W/m2K

- Plnící plyn: Argon

- Útlum hluku 32 dB

- Využití solárního zisku
  Vlastnosti a výhody lemováníZajišťuje dokonalé osazení oken a jejich vodotěsné napojení na střešní plášť. Vyrábí se v různých variantách podle typu střešní krytiny. Materiál lemování se musí shodovat s materiálem oplechování (hliník, měď či titanzinek).Lemování není součástí balení střešního okna - je třeba jej objednat zvlášť. 
 Potřebuji lemování?Při konstrukci oken VELUX jsme brali v potaz všechny aspekty montáže,abychom zajistili, že okno perfektně zapadne do střechy. Nenápadnélemování vytváří vodotěsné napojení okna a střechy. Tím je zajištěnbezpečný a účinný odvod vody. Lemování VELUX byla testována, abyvydržela nejnáročnější klimatické podmínky.


 

Bude se hodit ke zvolené střešní krytině?


 

Lemování VELUX se hodí téměř ke všem střešním krytinám. Může být použito v případě tradičních materiálů, jako jsou běžné tašky všech druhů a typů, nebo i na méně obvyklé materiály, jako je vlnitý, nebo trapézový plech, břidlice, šindele, bobrovka, apod... 


Bude vyhovovat mé kombinaci oken?Lemování a montážní doplňky VELUX jsou vyrobené speciálně pro okna VELUX. Jejich konstrukce vyhovuje systémua nabízí kompletní řešení pro samostatná okna i mnohočetné kombinace.Lemování pro sestavy oken je navrženo tak, aby umožnilo libovolnou skladbu oken VELUX.

Dlouhá záruční doba VeluxStřešní okna a VELUX mají speciální prodlouženou záruku 15 let vztahující se na zlomení kovánía na zlomení polyuretanových a PVC profilů. Na střešní okna Velux se vztahuje záruka 5 leta dalších 5 let získáte použitím zateplovací sady BDX 2000 a nebo použitím zatepleného lemování.       
© 2020 RADIM CHVÁTAL Vytvořilo 4every1 s.r.o.